Til toppen

Kalkulator Q-Connect Large 12-siffer

3392235
  • 12-sifret display og dobbel strømforsyning med solcelle og batteri
  • Kvadratrotstast, skattetaster, totalsum og fire minnefunksjoner.
  • Velgere for avrunding og antall desimaler samt 00- og backspace-tast
Mer informasjon
Salgsenhet:
Stk
Lagerbeholdning:

ekskl. mva.

Legg til favoritter

Stor bordkalkulator med 12‑sifret display, TAX, prosent, kvadratrot, minne og backspace. Dobbel strømforsyning, drives av batteri og solcelle. Ideell for butikk, regnskap og kontorbruk.

Q-Connect stor bordkalkulator er utviklet for effektive beregninger på kontoret og i andre profesjonelle miljøer. Den har et tydelig 12-sifret display og dobbel strømforsyning med solcelle og batteri. Kalkulatoren har fire minnefunksjoner, prosenttast, fortegnsskift (+/-), av/på-taster, kvadratrotstast, 00-tast, totalsumfunksjon (Grand Total), skattetaster og backspace-tast. Med velgere for avrunding og antall desimaler kan beregningene tilpasses ulike behov. Den store bordmodellen har en størrelse på 19 × 14 × 2,9 cm og er produsert med resirkulerte materialer. Batteritype er LR1130.

Q-Connect er vår egen merkevare i god kvalitet som er et ypperlig alternativ til de mer kjente merkevarene på markedet. Hver dag bruker millioner av mennesker i Europa Q-Connect produkter for å dekke sine daglige behov, enten det er på arbeidsplassen, skolen eller i hjemmet. Maske AS fører et bredt sortiment som blant annet består av arkiveringsmateriell, skriveredskaper, presentasjonsprodukter, rekvisita til skrivebordet, rengjøring etc.

Spesifikasjoner
Salgsenhet Stk
Vekt 0.208 Kg
Lengde 19.6 cm
Bredde 14.6 cm
Høyde 2.9 cm
Volum 0.83 dm3
3381049

Kalkulator Casio MS-8F

  • Kompakt bordregner
  • BIG LC-Display med 8 posisjoner
  • Solcelle-/batteridrift (1 x LR54)
Mer informasjon
Stk
2067902

Blyant Staedtler Tradition HB

  • Høykvalitetsblyant for tegning og skisser
  • Ideel til skole- og kontorbruk og velegnet til arkitekter, tegnere, kunstere etc.
  • Utrolig sterk HB blymine som er meget motstandsdyktig mot brudd pga. sin unike sammensetning
Mer informasjon
Eske (12 x Stk)
2116308

Kulepenn Pilot Supergrip M blå

  • Oljebasert blekk med lav viskositet for en ekstra myk skrivefølelse
  • Komfortabelt gummigrep
  • Transparent tønne viser blekknivå
Mer informasjon
Pakke (12 x Stk)
2116309

Kulepenn Pilot Supergrip M rød

  • Oljebasert blekk med lav viskositet for en ekstra myk skrivefølelse
  • Komfortabelt gummigrep
  • Transparent tønne viser blekknivå
Mer informasjon
Pakke (12 x Stk)