ekskl. mva.
Tynn og smidig engangshanske i nitril med teksturerte fingertupper. Kan brukes til rengjøringsoppgaver, pleieoppgaver, mathåndtering , laboratorieoppgaver og legemiddelhåndtering. AQL 1,5. EN 455 1-4, EN 374, EN 16523-1
Tynn og smidig engangshanske i nitril, med teksturerte fingertupper som gir sikkert og presist grep også i fuktige omgivelser. Hansken former seg etter hånden under bruk og gir god fingerfølsomhet. Egner seg for et bredt spekter av oppgaver, inkludert rengjøring, pleie og pasienthåndtering, mathåndtering, laboratoriearbeid og legemiddelhåndtering. Godkjent for medisinsk bruk i henhold til EN 455 (del 1–4) og testet mot mikroorganismer og virus iht. EN 374. Kjemikalieresistens testet etter EN 16523-1. Matvaregodkjent iht. EN 1186-1:2002. Kvalitetsgrad: AQL 1,5.
Sesjonen din har nå utløpt. Vennligst klikk "OK" for å oppdatere siden og unngå tap av eventuelle ikke-lagrede data. Dersom du var logget inn, må du nå logge inn på nytt.