ekskl. mva.
Tubulær bandasje med strekk i begge retninger, for små kroppsdeler 8-15 cm. Tubifast kan brukes til fiksering av bandasjer og til be skyttele av huden på ulike steder av kroppen.
Tubifast kan brukes til fiksering av bandasjer og til beskyttele av huden på ulike steder av kroppen. Den kan også brukes til beskyttelse av salve på huden eller under gips. På grunn av den tubulære konstruksjonen er Tubifast spesielt godt egnet til fiksering av bandasjer på vanskelige områder, som for eksempel amputasjonsstumper. Tubifast består av viscose med fine elsastantråder vevd inn i materialet både i bredde- og lengderetningen, for å gi god elastisitet. Den er rask og enkel å bruke: klipp til rett størrelse og strekk bandasjen over den aktuelle området for en jevn fiksering uten trykk.
Sesjonen din har nå utløpt. Vennligst klikk "OK" for å oppdatere siden og unngå tap av eventuelle ikke-lagrede data. Dersom du var logget inn, må du nå logge inn på nytt.